Casa Com Piscina,Sao Sebastiao Βίλα
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Com Piscina,Sao Sebastiao Βίλα βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια από Παραλία Sao Francisco και 10 λεπτών με τα πόδια από Casa de Camara e Cadeia. Παραθεριστική κατοικία διαθέτει 4 μπάνια και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.
Το κέντρο της πόλης Sao Sebastiao (Sao Paulo) απέχει 5 χλμ. μακριά από τη βίλα. Η παμπ Bar do Bairro είναι μόλις 5 λεπτά με τα πόδια μακριά από το κατάλυμα. Παραλία Cigarras βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Αυτή η βίλα προσφέρει πρόσβαση σε ιδιωτική πισίνα.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos100 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa Com Piscina,Sao Sebastiao Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Com Piscina,Sao Sebastiao Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Η Casa Com Piscina,Sao Sebastiao Βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Com Piscina,Sao Sebastiao Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Com Piscina,Sao Sebastiao Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Com Piscina,Sao Sebastiao Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.